Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Můj TÝM

Michal Sklenář

Executive Manager

Jsem táta od rodiny. Hodně sportuji - aktivně hraji fotbal, florbal a hokej, rád lyžuji. Kromě rodiny, podnikání a sportu také rád cestuji. Domluvím se anglicky, italsky a německy. Už při studiích jsem byl rád mezi aktivními lidmi, čehož se držím do dnes. Na sportovních akcích potkávám řadu zajímavých lidí a kamarádů, od kterých jsem se hodně naučil a inspiroval. Baví mě na sobě pracovat a učit se novým věcem, což je základem jak ve sportu, tak i důležitým předpokladem pro růst v podnikání.

Jakub Šlechta

Team Manager

Po 10 letech ve finanční branži vnímám téma financí jako jedno z nejdůležitějších v životě, a proto cítím jako obrovské poslání rozšiřovat naší profesionální službu do nových regionů a měst. Aktuálně se zaměřuji na vzdělávání nových kolegů, kterým pomáhám otevírat nové pobočky, aby svého profíka na finance mohl mít nadosah úplně každý v ČR.

Nikola Dvorská

Asist

Ahoj, jmenuji se Nikola Dvorská a pracuji jako asistentka Michala Sklenáře. Působím momentálně v Olomouci, ale mým snem je otevřít si vlastní kancelář v mým rodným městě, v Přerově. Jelikož je sport moje vášeň, rozhodla jsem se pro studium v Olomouci na Fakultě tělesné kultury, obor Tělesná výchova a sport se specializacemi. Vystřídala jsem řadu sportů. Nejvíce mě zaujala atletika, kde dodnes působím jako trenérka atletické školky. Ráda chodím se svým čtyřnohým parťákem do přírody, jejichž krása mě naplňuje takovým tím vnitřním klidem. Myslím si, že mezi mé pozitivní stránky patří cílevědomost a ochota pomáhat druhým lidem. Když něco dělám, snažím se to dělat pořádně. A co mě na této práci nejvíce baví? Být součástí týmu, ve kterých se všichni navzájem podporujeme, předáváme si své zkušenosti i znalosti v oblasti finančních služeb, a hlavně být obklopená tak skvělými lidmi, kteří jsou mým motorem, a kteří mi pomáhají se posouvat v tom, co mě naplňuje.

Veronika Střídová

Consultant

Ahoj, jmenuji se Veronika Střídová, vystudovala jsem obor Finanční řízení a zdaňování. Působím na pobočce v Olomouci a plánuji otevření vlastních kanceláří v Konici a Náměšti na Hané. Od doby, kdy mi Partners vstoupili do cesty se můj život změnil k nepoznání. I přes všechny ekonomické školy, kterými jsem si prošla, jsem se nikde nedozvěděla tolik užitečných a důležitých informací pro reálný život jako v Partners. Aktuálně řešíme s partnerem bydlení a střetnutí s Partners právě v tuto chvíli beru jako “osudové setkání”. Finanční situace se obratem zlepšila a opět jsem se naučila snít ve velkém. Od malička jsem chtěla pomáhat lidem, a tady mohu nejen pomáhat, ale dokonce výrazně zlepšovat jejich finanční situaci a zároveň vzdělávat v oblasti finanční gramotnosti. Ráda se obklopuji lidmi, kteří někam směřují, mají velké cíle, sny, posouvají se vpřed - jsou mi motivací a inspirací. Miluji čtení, jízdu na kole, přírodu, hudbu, mé mazlíčky a rodinu. Můj život v jednom slově - VDĚČNOST. Motto: “Miřte na měsíc, to nejhorší, co se Vám muže stát je, ze skončíte mezi hvězdami.”

Nela Netková

Consultant

Jmenuji se Nela Netková a pracuji ve Vysokém Mýtě jako finanční poradce skupiny Partners. Podnikání ve financích mě neskutečně baví! Plnit lidem sny a být jejich parťákem ve světe peněz je opravdu práce snů. Mimo svou práci se aktivně věnuji seberozvoji a vzdělávání. Ve volném čase ráda čtu, programuji nebo cvičím jógu.

Kristýna Lempová

Consultant

Ahoj, jmenuji se Kristýna Lempová, je mi 20 let, pocházím z Liberce, studuji Univerzitu Hradec Králové, obor Management cestovního ruchu a kanceláře mám ve Vysokém Mýtě. Jak můžete vidět, všechno jde, když se chce. Díky Partners mám nejen šanci zkusit si management a další ekonomické předměty v praxi, zaměřit se na seberozvoj, ujasnit si priority v životě, ale ještě si i zajímavě přivydělat. Partners je pro mě druhou rodinou a jsem za všechny neskutečně vděčná a za to, jak se všichni podporujeme.   Motto: „Kdy jindy než teď, kde jinde než tady!“

Kateřina Kořenová

Consultant

Studuji na UHK obor ekonomika a management což praktikuji i v životě = Partners. Oboje mě strašně baví a jsem ráda, že mám během školy zároveň takovou praxi. Ráda čtu seberozvojové knihy ale i zároveň obyčejné thrillery apod. Baví mě procházky s mým pejskem (husky Ketty) a přítelem. Momentálně mě nejvíce naplňuje podnikání s Partners a tým, který mě vždy motivuje.

Michaela Hermanová

Consultant

Zdravím, jmenuji se Michaela Hermanová, na první pohled trochu rebel, ale myšlením snílek. Ráda se učím novým věcem, miluji posouvání svých hranic, jsem hodně soutěživá a nerada prohrávám.   Mojí vášní jsou motorky i ostatní rychlé stroje. Adrenalin mi není vůbec cizí a miluji to.

Kristýna Nešporová

Consultant

Ahoj. Jsem Týnka (Kristýna) Nešporová a k firmě jsem přišla jako klient. Se službou jsem byla velmi spokojená, a mile překvapená, a dnes jsem ještě víc spokojená jako někdo, kdo je toho všeho součástí. Jako podnikatel. Moc ráda sportuji, mám ráda výzvy, a mám moc ráda společenské akce. Nejvíc mě naplňuje práce sama na sobě. Žiju budováním sebe sama.

Kristýna Medvidová

Consultant

Mé jméno je Kristýna Medvidová, působím hlavně ve Vysokém Mýtě a zároveň aktuálně expandujeme do Hradce Králové. K podnikání studuji Ekonomiku a management jako teorii a zároveň se zabývám projekty pro seberozvoj. Už jako dítě jsem si říkala, kým vlastně chci být. - Chtěla jsem být vždy někým, kdo dokáže velké věci, kdo pomáhá lidem. Znáte tu touhu, když tu chcete něco vybudovat, něco zanechat? Proto jsem začala podnikat právě v Partners. Podnikatelka a manažerka bylo mým snem už od střední školy, kde jsem toto zaměření studovala a jsem vděčná za příležitost, která mě v podobě Partners potkala. Není to jen skvělá příležitost pro mě, kde jsem nabrala spousty skvělých zkušeností, vytvářet z lidí osobnosti a zároveň dobře lidi ve financích vzdělávat a být součástí skvělé rodiny. Ale je to hlavně skvělá příležitost právě pro lidi, kteří chtějí od života více, umět se skvěle vyznat ve financích, a nebo dokonce chtějí být takovou osobností.

Anna Žďárská

Consultant

Zdravím, jmenuji se Anna Žďárská a s příchodem k Partners se mi obrátil nejen život, ale i jeho priority. Vždy bylo mým snem podnikat a změnit svět k lepšímu, ale otázka "jak na to" byla pro mě oříškem. Když jsem zjistila, jak pozitivně společnost Partners ovlivňuje finanční trh a učí lidi finanční gramotnosti, byla to pro mě jasná cesta. Nyní se plně věnuji práci, kterou mám tak moc ráda a kolektivu lidí, kteří jsou pro mě druhou rodinou. Ve volném čase si ráda zasportuji, přečtu knihu o seberozvoji nebo poslechnu zajímavý podcast. Děkuji, že můžu být součástí něčeho tak velkolepého.

Simona Hájková

Consultant

Ahoj, jmenuji se Simona Hájková a podnikám ve financích u skupiny Partners. Pomáhat druhým je náplň mého života. Mým cílem je, aby si díky mně lidé mohli splnit své sny. Ráda zkouším nové věcí a během volných chvílí se věnuji vzdělávání, seberozvoji a kadeřnictví.

Dominik Kropáček

Consultant

Už odmala jsem prahnul pomáhat lidem nějakým způsobem. Proto moje kariéra má kořeny v nemocnici, kde jsem začínal jako praktická sestra. Po roce práce jsem chtěl pomáhat vícero způsoby a narazil na finance. Finanční plánování mě na tolik nadchlo, že jsem se do toho pustil naplno. Nyní věřím, že dokážu pomoci svými zkušenostmi dostatečně k bohatému a svobodnému životu klienta a jeho rodiny. V rámci Partners tak vytváříme s klienty nové a zajímavé cesty jak ve spolupráci tak náboru nových zajímavých lidí do týmu.